Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

פיתוח אתרים

לניו ויז'יון מדיה מחלקת קידום אתרים עם אנשי מקצוע שבידיהם הידע והניסיון להפוך את אתר האינטרנט שלך לכלי רווחי, כאשר עם קידום נכון יובילו לחשיפת האתר בפני לקוחות פוטנציאליים ולסגירת עסקאות. בידינו הכלים להפוך את אתר האינטרנט שלך להצלחה עסקית.

ייחודיות השרות שאנו מציעים טמונה בשילוב בין אנשי מקצוע עבור כל תחום המהווה קשר ישיר או עקיף להצלחת האתר שלך, אנו מסוגלים לקדם, לשפר ולהוביל את האתר שלך למקסימום תוצאות.

נשמח לייעץ ולבנות יחד עם הלקוח תכנית קידום המתאימה לעסק שלו ולצרכיו, נציע דרכי פעולה ושילוב בין פתרונות קידום שונים, נבצע מחקר מקיף, ננתח ונבחן מילות מפתח אופטימאליות, נבדוק מיהם המתחרים ונבנה יחד עם הלקוח תכנית קידום שתתאים לצרכיו ולתקציבו.

:אנו מתמחים בשילוב בין תחומים שונים של קידום אתרים, בעיקרם


קידום אורגני – קידום האתר שלך למיקום גבוה בתוצאות החיפוש, בחיפוש ביטויים ומילות מפתח העוסקות בתחום שלך. קידום אתרים אורגני הינו תהליך ממושך של שיפורים פנימיים וחיצוניים, בין היתר גם בקוד האתר, תוכנו, הקישורים ממנו ואליו, פרסומו ברשת ועוד. לרוב, תהליך קידום אורגני מניב תוצאות ראשונות לאחר מספר חודשים, ועליו להמשך גם לאחר השגת תוצאות טובות. זאת משום שהמתחרים ימשיכו לקדם ולבסוף אתר שהפסיק לקדם יישאר מאחור, ומלבד זאת תמיד ניתן לחקור אודות מילות מפתח נוספות שטרם קודמו ויכולות להניב לרווחים נוספים. קידום אורגני משתלם בטווח הארוך מאחר והופעה בתוצאה אורגנית אינה כרוכה בעלויות נוספות, לעומת הקידום הממומן. לכן, גם אם נדרשות תוצאות מיידיות ושרותי קידום ממומן, תמיד מומלץ להשקיע במקביל גם בקידום אורגני לטווח ארוך, שישתלם בסוף ויכניס רווחים נוספים. קידום האתר שלך בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש לטווח ארוך יבטיח החזר השקעה, מחקרים מוכיחים כי תוצאות החיפוש האורגניות מצטיירות בעיני הלקוח כאמינות יותר, כאלו שמספקות מידע, מוצרים ושרותים אמינים יותר ממודעות פרסומיות, ולכן אחוזי ההקלקה עליהם גבוהים יותר ממודעות ממומנות. אנו נוביל את האתר שלך לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש, אשר יבטיח זרימה קבועה של לקוחות רבים לאתרך. מלבד רווחיותו של אתר מקודם לעסק עצמו כמקור לחשיפה, שיווק וביצוע מכירות, אתר מקודם שווה כסף גם בהיבט של שווי האתר עצמו (בימינו, אתרים מצליחים ורווחיים יכולים להימכר בסכומים גדולים מאוד), וגם מבחינת שווי פרסום באתר – אתר בעל כניסות רבות יכול לכלול שטח פרסום, למשל עבור העוסקים בתחום נלווה לתחום העיסוק שלך, ובמילים אחרות - אם יש לך הרבה תנועה באתר, לאורך זמן ובאופן קבוע, אנשים ישלמו לך כסף כדי לפרסם אצלך מודעות. תוכל לקבל על זה כסף או לקבל פרסום דומה, בתמורה. יש אין סוף סיבות טובות למה כדאי להשקיע בקידום אתרים, הרי אם כבר השקעתם בבניית אתר, עכשיו הזמן לקדם ולפרסם אותו, אחרת זה ממש כמו לפתוח חנות במדבר. הוא אי שם באינטרנט, בלי שאף לקוח מודע לקיומו. גם אם יש לך את האתר הטוב והמוצלח ביותר, ייתכן שלא ימצאו אותך באינטרנט, וזה לא בגלל שאחרים טובים יותר, הם רק עשו יותר כדי לחשוף את האתר ללקוחות. עשה צעד למען הצלחת האתר שלך, זכור כי אתר מצליח מוביל לעסק משגשג.

קידום ממומן – קידום ממומן בגוגל יוביל לתוצאות מהירות, באופן מיידי נוכל להעמיד לרשותך קמפיין פרסומי במנוע החיפוש המוביל בארץ ובעולם, שיניב תוצאות מיידיות ע"י הופעה במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש הממומנות. ניתן להשוות פתיחת קמפיין ממומן בגוגל להעברת החנות שלך לקניון מאמצע המדבר השומם – פתאום לפרסום שלך יהיו צפיות, על כל כמה צפיות יהיו גם כניסות לאתר, ועל כל כמה כניסות יהיו רכישות. כל זאת לעומת אתר שומם שלא נכנס אליו איש לפני כן, מאחר והוא פשוט לא הופיע בשום מקום. לעומת קידום אורגני שאורך זמן עד שמראה תוצאות, בקידום הממומן תוכל להכניס לקוחות לאתר באופן מיידי.

הקידום הממומן כרוך בתשלום לגוגל עבור כל "קליק" (כניסה לאתר ע"י הקלקה על המודעה הממומנת שלך) או לחלופין עבור כל "הופעה" (כל פעם שמודעתך הופיעה בין תוצאות החיפוש של מישהו). לאחר סקירה נוכל להמליץ ולייעץ בבחירת שיטת הקידום האופטימאלית עבורך. מלבד זאת לקידום הממומן משתנים רבים אותם נקבע יחד עם הלקוח כגון שעות פרסום, הגבלת אזור גיאוגרפי, קביעת התקציב ועוד.

בתהליך הקידום הממומן נדון, נבחן ונקבע מראש את מילות המפתח המשתלמות ביותר לפרסום – נחקור מילים וביטויים המתארים את תחום העיסוק, המוצר או השרות שהנך מציע ונבדוק אילו מילות מפתח רוב המשתמשים מחפשים, נבחר את מילות המפתח הנכונות ביותר שיתנו מענה מדויק לחיפוש הלקוח ובכך יעלו את סיכויי סגירת העסקה, נבחן את עלות ההקלקה / הופעה המשוערת עבור מילות מפתח שונות, ובסוף התהליך נחליט יחד עם הלקוח על מסע פרסום יעיל, רווחי ומשתלם ביותר עבורך, בהתאם לתקציב שהנך מעוניין להשקיע. בהמשך ובהתאם לתוצאות שנשיג, נוכל לשפר ולהתאים את מסע הפרסום, אנו נמשיך בתהליך זה ללא הפסקה, תוך עדכון הפרסומים, בדיקת מתחרים חדשים, התאמות לשינויים בעלויות ובאחוזי ההקלקות ועוד, כולם דורשים טיפול וסקירה על בסיס יומיומי על מנת להבטיח מסע פרסום אופטימאלי. מלבד השליטה המוחלטת על הופעה במילות חיפוש מדויקות שיניבו תוצאות טובות יותר, קידום ממומן מאפשר כלים נוספים כמו פרסום אזורי, פרסום מודעות באתרים שונים ועוד.

למה אתר אינטרנט הוא כלי הכרחי עבור העסק שלך ?
בשנים האחרונות הפך האינטרנט לכלי עסקי, שיווקי ורווחי עבור עסקים רבים בארץ ובעולם. כמות הלקוחות המחפשים ורוכשים שירותים ומוצרים אונליין, רק הולכת וגדלה. בניית אתר אינטרנט כרוכה לרוב בעלות חד פעמית, ועלות תחזוקתו זעירה. השקעה זו נחשבת לקטנה ונטולת סיכון ביחס לכלי העסקי היעיל שתוכלו לקבל. אתר אינטרנט מהווה סוכן מכירות לכל דבר, זאת ועוד – הוא עובד 24 שעות ביממה, הוא תמיד מנוסח בדיוק כפי שהייתם רוצים שיהיה, הוא מציג מידע כולל ולא שוכח דבר, הוא עונה בדיוק לצרכי הלקוח ולמה שמעניין אותו, מאחר והלקוח שולט בשיטוטו ובעיונו באתר. האתר יכול להכיל אינסוף מידע שיווקי, אינפורמטיבי ותדמיתי, ויכול להכיל תמונות, גלריות, אנימציות, קטעי וידאו, תרשימים, וכל דבר שתרצו להציג ללקוח. אתר אינטרנט מהווה מדיה מצוינת לפרסום מבצעים משתנים ומוצרים חדשים, לתת מידע מקיף ללקוח אודות השרות / המוצר שהנך מציע, ואף לסגור עסקה מול לקוח כולל תשלום אונליין.  אתר אינטרנט יכול להפוך להיות מקור ההכנסה העיקרי שלך, זאת בגלל החשיפה הגבוהה אליה ניתן להגיע באינטרנט בקלות, ובעלות מינימאלית. אתר אינטרנט חוסך לך זמן וכסף על שאלות, בירורי מחירים, הוראות הגעה, שרות לקוחות, סוכני מכירות ועוד, הכל מתבצע אוטומטית ע"י הלקוח עצמו. אינך צריך לחפש את הלקוח, לשאול אם הוא מעוניין בשרותיך, אין צורך להסביר אודות העסק ולמה לבחור בך, לתת הצעת מחיר או לסגור עסקה; הלקוח יחפש אותך, יקרא ויעיין בתכני האתר שלך, לרוב יוכל כבר לראות מחירים ולהוסיף מוצרים לעגלה, ישתכנע לרכוש ויסגור עסקה כולל מתן פרטי כרטיס אשראי וכל זאת ללא התערבותך ומבלי שנדרשת להקדיש דקה מזמנך. בנוסף, בעלי אתר אינטרנט יכולים לראות נתונים וסטטיסטיקות מדויקות אודות הרגלי הגלישה והרכישה של הלקוחות, ולקבל תוצאה מדויקת של רווח מול השקעה. זהו כלי טכנולוגי שייקח את העסק שלך קדימה. היום לכל עסק יש אתר אינטרנט, וזה אומר שגם אתה חייב להיות שם.

למה קידום אתרים ?
כאמור, כמות הלקוחות המחפשים לרכוש שירותים או מוצרים דרך מנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל, רק הולכת וגדלה. תוצאות החיפוש מובילות למכירה, כלומר רוב הסיכויים שהלקוח שחיפש שירות או מוצר ספציפי יבחר באחת מתוצאות החיפוש הראשונות שיתקבלו במנוע החיפוש. אם תקלידו בגוגל את מילת החיפוש המתאימה לעסק שלכם, סביר להניח כי תמצאו תוצאות רבות של המתחרים שלכם. הדבר נכון בימינו כמעט לכל עסק, והם אינם טועים – הם שם כי זה משתלם.
אין ספק כי פרסום וקידום אתר אינטרנט יעיל ביותר לכל עסק. באינטרנט אינך צריך לחפש את הלקוח, הוא מחפש אותך. אם תימצא בין התוצאות הראשונות שיקבל הלקוח ותענה במדויק לצרכיו – תזכה בעסקה סגורה ובלקוח חדש, וכל מטרת קידום האתר היא להביא לידי כך.
מציאת לקוחות חדשים וסגירת עסקאות ישירות דרך האתר יניבו מינימום הוצאות ורווחים גדולים יותר, כמו כן יהיו בידיך נתונים סטטיסטיים מדויקים אודות לקוחותייך, פעולות הרכישה באתרך ורווחיות מילות החיפוש המקודמות. בין היתר, נתונים אלו מאפשרים חישוב פשוט של השקעה תמורת רווח, ובכך תוכלו להבטיח את החזרת הוצאות הפרסום. בנוסף אנו ננתח נתונים אלו ונכין המלצות לשיפור תכנית הקידום ולעיתים אף לשיפור האתר עצמו.

כיצד מתחילים ?
פשוט פונים אלינו – טלפונית, באמצעות דוא"ל או טופס יצירת הקשר באתר. נציג הבקיא בתחום קידום אתרים יחזור לפנייתכם בהקדם, ויוכל לתת מענה לשאלות וייעוץ ראשוני. לרוב, תתבקשו להגיע לפגישה במשרדינו בה נדון במטרות הקידום, נחקור את תחום העיסוק ונבצע סקירה ראשונית של מילות חיפוש פוטנציאליות, נעריך את היקף העבודה שיתאים לתקציבך ויחד נבנה תכנית קידום ראשונית. בפגישה נציג בפניך אפשרויות קידום שונות, נמליץ על הליכים הכרחיים, כדאיים ומשתלמים לקידום האתר בהתאם לצרכיך, ונייעץ אודות שילוב של שיטות קידום שונות לייעול הקידום באופן מקסימאלי.
נשמח לתת ייעוץ ועזרה לכל לקוח אשר שוקל לקדם אתר אינטרנט קיים או אתר שעתיד להיבנות. אנו ערוכים לשיפור האתר מכל היבט שעשוי לתרום לקידום האתר ובעצם להגברת הסיכוי לקבל רכישות דרך האתר. אם צריך, אנו נשפר לקבלת עיצוב אתר נכון, שיהיה נגיש ומיועד עבור לקוחותיך ובכך נגדיל את הסיכוי לרכישה לאחר הכניסה לאתר; נספק שרותי קופירייטינג - כתיבת תוכן מקצועי ושיווקי תוך מענה לדרישות קידום האתר; נמליץ על פתרונות טכנולוגיים שיחסכו זמן וכסף; נשפר את שלד וקוד האתר תוך שילוב אופטימיזציה למנועי החיפוש; כל זאת בנוסף למכלול כלי הקידום, הידע והמקורות אשר ברשותנו אותם נשמח להעמיד לרשותך. בוא להצליח איתנו.


צור קשר עכשיו, ונציגינו יחזרו לפנייתך בהקדם האפשרי.

פיתוח אתרים

בניית אתרי אינטרנט בכל גודל | פיתוח רעיוני ושיווקי | פיתוח מערכות ניהול תוכן | פיתוח אתרים דינאמיים | פיתוח ובניית אתרי מסחר אלקטרוני | חנויות וירטואליות הקמת פורומים ופיתוח מערכות ניהול משתמשים | פיתוח מנועי חיפוש | תוכנה לניהול מאגרי מידע | ייעוץ ותכנון מסד נתונים