חוברות דוגמאחוברות דוגמא

הדפסת חוברות / הדפסת קטלוגים

עיצוב והפקת קטלוג או חוברת הינו הליך מורכב יותר מהפקת כרטיס ביקור או פלייר. עיצוב גרפי של קטלוג מכיל פריטים רבים ותמונות רבות שיש להתאים בין כולם וליצור קו עיצוב אחיד ועימוד נכון של כל עמודי החוברת / הקטלוג. אנו מספקים שירותי עיצוב גרפי, עימוד, והפקת דפוס לחוברות וקטלוגים צבעוניים ואיכותיים. ההדפסה נעשית בדפוס דיגיטלי או בדפוס אופסט בהתאם לכמויות. הקטלוגים החוברות יוצמדו בכריכת סיכה. גודל הקטלוג, מספר העמודים, משקל הנייר והגימורים השונים נתונים לבחירת הלקוח. המחיר יקבע בהתאם לדרישות הלקוח, מספר העמודים, גודל החוברת, משקל הנייר והגימורים. צור קשר לקבלת הצעת מחיר להדפסה ועיצוב של קטלוגים וחוברות ללא כל התחייבות.

הדפסת חוברות במבצע חסר תקדים! - לא תמצא הדפסת חוברות בזול יותר בשום בית דפוס אחר! כי למחירים של NVM ב הדפסת חוברות - אין תחרות.

מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ! לפרטים מלאים אודות שירות המשלוחים של בית הדפוס לחץ כאן.

חישוב עלות חוברת הינו מורכב ותלוי בסוג הנייר, הגודל, הכריכה ומספר העמודים. לקבלת הצעת מחיר עבור חוברות אנא פנו אלינו בטלפון, במייל או בפקס צור קשר. נשמח לתת ייעוץ בנוגע לסוג החוברת המתאים לדרישותיכם מבחינת גודל חוברת, מספר עמודים וסוגי הכריכות והנייר השונים, בהתאם לדרישות ולתקציב. לבקשתכם נציע גם שירותי עיצוב גרפי ועימוד עבור חוברות וקטלוגים.

*המחירים אינם כוללים מע“מ. המחירים אינם כוללים משלוח. להסבר עלויות המשלוח.